Radomsko: sześć medali tenisistów stołowych UMLKS w Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w Moszczenicy [ZDJĘCIA]

jd
Archiwum UMLKS Radomsko
Tenisiści stołowi UMLKS Radomsko zdobyli sześć medali w Moszczenicy podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego LZS

W odbywających się w weekend w Moszczennicy Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS w tenisie stołowym nasi zawodnicy zdobyli sześć medali.

W kategorii żaków w grze pojedynczej brązowy medal zdobył Sebatian Musiał. Kamil Dróżdż i Adam Gierasimiuk zajęli miejsca 17-24. Sebastian Musiał zdobył także srebrny medal w deblu, grając w parze z zawodnikiem z GUKS Gorzkowice.

Wśród młodzików Łucja Morga i Katarzyna Gołdon zajęły miejsce 5-8, podobnie Jakub Szwedzik.

W kategorii kadetów Mateusz Musiał i Jakub Sukiennik zajęli miejsca 5-8, a w deblu czwarte miejsce.

W rywalizacji juniorek miejsce 5-6 zajęła Ola Crcoroska, 7-8 Kinga Siemińska, w deblu były czwarte. Wśród juniorów Mateusz Czapla był 5-8, a w grze deblowej z J. Kaniowskim z GUKS Gorzkowice zdobył brązowy medal.

W kategorii seniorek trzy medale zdobyła Aleksandra Niemiec: w singlu srebro, w deblu z Martą Stopińską (UKS Maków) złoto oraz w mixcie z Piotrem Minkus (UKS Maków) brąz.

- Bardzo cieszą medalowe miejsca naszych zawodników. Mamy troszkę niedosytu, bo w kilku konkurencjach byliśmy o krok od kolejnych medali. Cieszą dobre występy naszych młodych debiutantów: Kasi Gołdon i Kamila Dróżdża. Dla nich to pierwsze zawody w przygodzie z tenisem stołowym. Sezon dobiega końca, a najmłodsi zagrają jeszcze 8 czerwca w Ogółnopolskim Turnieju o Puchar Wójta Kleszczowa – mówi trener Jacek Kawka