Radomsko: zawody crossfit Athletes Clash 2018 wyniki [ZDJĘCIA, FILM]

jd
Zakończyły się zawody crossfit Athletes Clash 2018 w Radomsku. W finale open oraz pań w czołówce znaleźli się radomszczanie. Oto wyniki

Dobiegły końca finały zawodów crossfit Athletes Clash 2018 w Radomsku. Wzięło w nich udział ponad 30 zawodników z całej Polski. Świetnie zaprezentowali się crossfiterzy z klubu Tytani Radomsko.

Wyniki zawodów: w kategorii pań zwyciężyła Monika Nowicka (Tytani) przed Pauliną Sobieraj z Wrocławia i Elwirą Bańcerek (Tytani). Podobnie ułożyła się końcowa klasyfikacja w kategorii open panów. Pierwsze miejsce zajął Mariusz Wojcieszko (Tytani), drugi był Andrzej Mikłusiak z Krakowa, trzeci Michał Woźniakowski (Tytani).

W rywalizacji dla mocno zaawansowanych – RX – zwyciężył Miłosz Staworzyński przed Arielem Barwińskim i Arkadiuszem Strużkiem.

W międzyczasie za 50-letnią pracę na rzecz sportu podziękowano Januszowi Kamińskiemu, szefowi powiatowemu LZS. Życzenia Januszowi Kamińskiemu złożył prezydent Radomska Jarosław Ferenc, przewodniczący sejmiku wojewódzkiego Marek Mazur. Kwiaty i podziękowania wręczyli również przedstawiciele klubu Tytani Radomsko.