RAP trzeci w Wielkanocnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Przemysław Jafra
Młodzi piłkarze RAP(niebieskie stroje) zajęli w turnieju trzecie miejsce
Młodzi piłkarze RAP(niebieskie stroje) zajęli w turnieju trzecie miejsce Jacek Drożdż
Sześć zespołów wystąpiło w Wielkanocnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS-G nr 4. Była to już druga edycja tego turnieju.

W turnieju Radomsko reprezentowały Radomszczańska Akademia Piłkarska oraz dwie drużyny MUKS Szóstka Radomsko (chłopcy z roczników 2001 i 2002). Oprócz nich zagrały również Orlik Blachownia oraz dwie drużyny Omegi Kleszczów.

Spotkania rozgrywano systemem każdy z każdym.
- Chodziło nam o to, aby dzieci rozegrały jak najwięcej spotkań - mówi Artur Kowalski trener MUKS Szóstka. - Wszystko po to, aby miały jak największą radość z gry i z rywalizacji ze swoimi rówieśnikami. Wyniki były sprawą drugorzędną.

Najlepszy okazał się Orlik, który zgromadził 13 pkt. Drugie miejsce zajęła Omega I Kleszczów. Miejsce na najniższym stopniu podium zajęła drużyna RAP Radomsko. Kolejne miejsca zajmowały dwie drużyny MUKS Szóstka oraz Omega II.

Dziś zawodnicy MUKS Szóstka wezmą udział w powiatowym finale turnieju im. Marka Wielgusa.