reklama

Regulamin plebiscytu: Prawybory 2011

Redakcja
Regulamin plebiscytu „Prawybory 2011 Radomsko"

§1
Regulamin określa zasady przeprowadzenia Plebiscytu "Prawybory 2011 Radomsko” (zwanego dalej Plebiscytem).

§2
Organizatorem Plebiscytu jest Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka
Polskapresse Sp. z o.o. 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 41 Oddział Prasa
Łódzka 90-532 Łódź, ul. ks. hm. Ignacego Skorupki 17/19,

§3
Czas trwania Plebiscytu: od 16 września 2011 do 4 października 2011 r.

§4
Plebiscyt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

§5
Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych kandydatów do Sejmu.

§6
Ocena senatorów będzie odbywać się w dwojaki sposób: za pomocą SMS-ów, oraz poprzez wypełnianie i doręczanie do Organizatora kuponów.

§7.
Zasady głosowania za pomocą SMS-ów są następujące:

1. Za pomocą SMS można głosować wyłącznie na kandydatów którzy znajdują się na Liście Kandydatów. Lista Kandydatów stanowi Załącznik 1 do niniejszego regulaminu.

2. Głosowanie drogą SMS w plebiscycie odbywa się poprzez zakup e-wydania. Zakupu e-wydania można dokonać poprzez przesłanie SMS-a na numer 72355 (koszt wysłania SMS-a 2 zł netto / 2,46 zł z VAT) o treści WYBORYCN.numer kandydata np. WYBORYCN.1 lub WYBORYCN.12

3. Numer kandydata oznacza numer pod którym dany kandydat został umieszczony na liście kandydatów.

4. W jednym SMS-ie można wskazać jednego kandydata.

5. Jedna osoba może wysłać dowolną ilość SMS-ów.

6. Wysłanie SMS-a jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem.

7. Koszt jednego SMS to 2,46zł z VAT.

8. Za każdy SMS spełniający warunki określone w punkcie 2, poseł którego numer został wskazany w tym SMS-ie otrzymuje 1 punkt.

9. Śledzenie głosowania za pomocą SMS jest możliwe w internecie na stronie: www.naszemiasto.pl

10. Głosowanie SMS trwa od 16 września od godz 6.00 do 4 października 2011 r do godz 23.59. SMS-y przesłane po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu.

11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przeszkody i utrudnienia techniczne w wysyłaniu i odbieraniu SMS-ów. Organizator nie weryfikuje danych wskazanych przez osobę biorącą udział w Plebiscycie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.

§8
Zasady głosowania z wykorzystaniem kuponów.

1. Głosować można wyłącznie poprzez wypełnienie i doręczenie do siedziby. Organizatora kuponu wydrukowanego w okresie od 16 września 2011 do 30 września 2011 r., w tygodniku „Co Nowego”
2. Na kuponach Czytelnicy mogą wpisywać numer kandydata, którego Czytelnicy uznają za najlepszego.

3. Kupony można składać:

a. poprzez wrzucenie ich do urn znajdujących się w siedzibie Organizatora w Radomsku 9ul. Sierakowskiego 1) od 16 września 2011 do 4 października 2011 r do godziny 18, lub

b. za pośrednictwem poczty, przy czym w głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, który zostaną doręczone do Organizatora najpóźniej w dniu 4 października 2011 r. do godz. 18.
4. W głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, na których wypełniono wszystkie rubryki, wpisano numer jednego kandydata, zaś kupon został podpisany w miejscu wskazanym na podpis.

5. Liczba punktów uzyskana w głosowaniu z udziałem kuponów nie jest ujawniana na żadnej stronie internetowej

§9
1. Suma punktów z głosowania SMS i za pomocą kuponów wyłoni laureatów tj. tych senatorów, którzy są zdaniem Czytelników najlepsi.

2. Nadzór nad prawidłowością przeprowadzenia plebiscytu prowadzi Kapituła Plebiscytu, w skład której wchodzą: Wioletta Bąk-Kempa, Jacek Pająk, Maciej Małek.

§10
1. Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się dnia 7 października 2011 r.

§11
Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, działającą jako administrator danych osobowych, wpisaną do
Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia plebiscytu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania
ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp.z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w plebiscycie.

§12
Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do
przetwarzania jego danych przez Spółkę oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.

§13
Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w plebiscycie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od
Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych
zasadach
§14
1. Reklamacje dotyczące Plebiscytu mogą być składane wraz z uzasadnieniem na adres Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka, ul. Ks. I. Skorupki 17/19, 90-532 Łódź w terminie 7 dni od dnia zakończenia Plebiscytu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego). Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.
2. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.

§17
Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora, przy ul. Sierakowskiego 1 w Radomsku, oraz pod adresem www.radomsko.naszemiasto.pl

Załącznik Nr 1

Lista kandydatów:
1. Jan Cieślik (SLD)
2. Danuta Kałuzińska (SLD)
3. Tomasz Langkamer (PO)
4. Włodzimierz Leszczyński (PSL)
5. Mirosława Łęska (Prawica)
6. Krzysztof Maciejewski (PiS)
7. Maria Przerada (Prawica)
8. Iwona Sikorska (PiS)
9. Stanisław Witaszczyk (PSL)
10. Witold Witczak (PiS)
11. Jacek Zacharewicz (PO)
12. Mieczysław Zyskowski (PJN)

Jedenastka jesieni Fortuna 1 Ligi

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3