Remis RKS Radomsko z Polonią Piotrków w meczu IV ligi. ZDJĘCIA

RKS Radomsko zremisował z Polonią Piotrków w kolejnym meczu IV ligi

W sobotę, 5 listopada, w Radomsku rozegrano mecz IV ligi piłki nożnej. RKS Radomsko zremisował 2:2 z Polonią Piotrków.

Pierwsi gola strzelili goście. Mateusz Jakubiak w 27 minucie ograł obrońcę RKS i spoza pola karnego celnie uderzył na bramkę.

W tej części gry kontuzji głowy doznał Wiktor Śmigielski z RKS. Zawodnik opatrywany był poza boiskiem i ostatecznie przewieziono go karetką do szpitala.

Na kolejne bramki kibice czekali do drugiej połowy. W 62 minucie bramkę wyrównującą zdobył dla RKS Jakub Załucki, ale niespełna dwie minuty później Polonię na prowadzenie wyprowadził Adrian Malicki.

Bramkę dającą RKS remis strzelił tuż przed końcem meczu Bartłomiej Bezulski.