RKS Radomsko pokonał Huragan Morąg 3:0. Pierwsza wygrana w III lidze!

pj, kn
Trzecią bramkę strzelił Adrian Klepczyński
Trzecią bramkę strzelił Adrian Klepczyński fot. J. Drożdż
Zupełnie inny zespół zobaczyli dziś kibice RKS Radomsko. Po porażce w inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu w sobotę (10 sierpnia) radomszczanie pokonali Huragan Morąg 3:0.

Pierwszą okazję bramkową stworzyli sobie goście, ale dobrze dysponowany Sebastian Majchrzak nie dał się zaskoczyć. Kolejne minuty należały do radomszczan. W 22. minucie wynik spotkania otworzył Paweł Baraniak. Na kolejnego gola kibice nie musieli długo czekać. Po półgodziny gry w karnego podwyższył Krystian Wojtczak. Goście mogli zdobyć gola kontaktowego, ale radomszczanom pomogła poprzeczka.

Po zmianie stron RKS kontrolował przebieg spotkania. W końcówce spotkania gości pogrążył Adrian Klepczyński.
- Po porażce z Legią chcieliśmy udowodnić, że to tylko potkniecie i że stać nas na dobrą grę. Dziś to pokazaliśmy, dziękujemy kibicom, że mimo deszczu wytrwali z nami cały mecz – mówił kapitan drużyny Bartosz Turniak.

RKS Radomsko - Huragan Morąg 3:0 (2:0)
Bramki: Paweł Baraniak, Krystian Wojtczak (k), Adrian Klepczyński

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?