RKS Radomsko przegrał z Pogonią Grodzisk Maz. w kolejnym meczu III ligi [ZDJĘCIA]

jd
RKS Radomsko przegrał na boisku przy Brzeźnickiej w kolejnym meczu III ligi z Pogonią Grodzisk Maz.

W kolejnym meczu III ligi piłki nożnej, w niedzielę 1 września, RKS Radomsko przegrał na stadionie przy Brzeźnickiej z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:3.

Prowadzenie w 50 minucie objęła Pogoń po strzale Jakuba Kołaczka. RKS wyrównał w 61 minucie po uderzeniu Kamila Sadzińskiego. Kolejne bramki zdobyli goście: w 77 minucie Patryk Szymański i w 90 minucie Jakub Łabęda

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?