RKS Radomsko wygrał z Błonianką Błonie w III lidze! Są trzy punkty!

W III lidze RKS Radomsko wygrał wyjazdowe spotkanie z Błonianką Błonie!

W III lidze piłki nożnej RKS Radomsko wygrał w sobotę, 15 maja, wyjazdowe spotkanie z Błonianką Błonie 4:1!

Dwie bramki padły w pierwszej połowie. Pierwszą zdobył Mateusz Szela, drugą piłkarze Błonianki strzelili sobie sami - piłkę nad interweniującym bramkarzem przelobował jeden z obrońców gospodarzy.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze Robert ZIółkowski i Bartosz Machaj.

Bramkę dla Błonianki strzelił Szymon Śmieciński.

W najbliższą sobotę, 22 maja, RKS Radomsko na stadionie przy Brzeźnickiej rozegra spotkanie z KS Wasilków. Co ważne, z udziałem kibiców!