RKS Radomsko wygrał z GKS LZS Wikielec w III lidze. To trzecia wygrana pod rząd RKS [ZDJĘCIA]

RKS Radomsko wygrał 2:0 z GKS LZS Wikielec
RKS Radomsko wygrał 2:0 z GKS LZS Wikielec Jacek Drożdż
RKS Radomsko pokonał GKS LZS Wikielec na Stadionie Miejskim w Radomsku. To trzecia wygrana pod rząd piłkarzy RKS

RKS Radomsko pokonał w niedzielę, 11 października, GKS LZS Wikielec w kolejnym meczu III ligi. To trzecia wygrana pod rząd piłkarzy RKS.

W pierwszej połowie bramki nie padły, choć interwencja Damiana Podleśnego, bramkarza RKS Radomsko, zjeżyła kibicom włosy na głowach. Golkiper gospodarzy wybił piłkę tak niefortunnie, że ta spadła wprost pod nogi jednego z napastników GKS LSZ Wikielec, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Na szczęście chwilę później Podleśny zrehabilitował się, broniąc uderzenie zawodnika gości.

RKS Radomsko pierwszą bramkę zdobył w 59 minucie po uderzeniu z lewej strony Maksima Kvenstara. Na 2:0, już w doliczonym czasie gry, podwyższył Daniel Kraska.