RKS Radomsko wygrał z KS Paradyż. Trzy bramki Krystiana Kolasy. ZDJĘCIA

Krystian Kolasa, strzelec trzech bramek w meczu RKS Radomsko z KS Paradyż
Krystian Kolasa, strzelec trzech bramek w meczu RKS Radomsko z KS Paradyż Jacek Drożdż
Piłkarze RKS Radomsko wygrali w IV lidze mecz z KS Paradyż

W 31. kolejce IV ligi RKS Radomsko pokonał na stadionie przy ul. Brzeźnickiej zespół KS Paradyż 4:1. Trzy bramki w meczu zdobył Krystian Kolasa.

Mecz od początku ułożył się po myśli RKS. Już w 4 minucie po indywidualnej akcji gola strzelił Krystian Kolasa. W 10 minucie było 2:0 po uderzeniu Bartosza Sitkowskiego. W 26 minucie Daniel Niżnik, bramkarz RKS, sfaulował w polu karnym napastnika gości i sędzia wskazał na „jedenastkę”. Sytuację wykorzystał Wojciech Tyczyński.

Piłkarze KS Paradyż niedługo cieszyli się ze zdobytego gola, bo już w 30 minucie było 3:1, a Kolasa po raz kolejny wpisał się na listę strzelców.

W drugiej połowie meczu padła tylko jedna bramka. W 89 minucie swój dorobek strzelecki powiększył Krystian Kolasa.

Kolejnym rywalem RKS Radomsko będzie Orzeł Nieborów. RKS rozegra mecz w środę, 8 czerwca, na wyjeździe.