RKS Radomsko wygrał z wiceliderem III ligi z Nowego Dworu Mazowieckiego! [ZDJĘCIA]

Zespół RKS Radomsko wygrał 4:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, który jest wiceliderem III ligi

RKS Radomsko wygrał 4:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, który jest wiceliderem III ligi! Mecz odbył się w sobotę, 7 listopada, na Stadionie Miejskim w Radomsku.

W kolejnym meczu III ligi RKS Radomsko podejmował na Stadionie Miejskim przy ul. Brzeźnickiej piłkarzy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie już od początku ułożyło się po myśli gospodarzy. W 5 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Adrian Klepacz.

Dwie następne bramki padły jeszcze w pierwszej połowie. W 39 minucie na listę strzelców wpisał się Rafał Babul, a w 44 minucie celnym strzałem popisał się Adrian Klepacz.

Wynik meczu w 77 minucie ustalił Łukasz Szczepaniak, który rozegrał dwójkową akcję z Rafałem Babulem.