RKS Radomsko zremisował z KS Kutno w meczu IV ligi piłki nożnej. ZDJĘCIA

Jacek Drożdż
Remis w meczu IV ligi między RKS Radomsko (żółte stroje) i KS Kutno
Remis w meczu IV ligi między RKS Radomsko (żółte stroje) i KS Kutno Jacek Drożdż
Remis w meczu IV ligi między RKS Radomsko i KS Kutno

W sobotę, 29 kwietnia, na stadionie przy ul. Brzeźnickiej, RKS Radomsko podejmował piłkarzy KS Kutno. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Pierwsze minuty meczu nie były najlepsze w wykonaniu obu drużyn. Emocje zaczęły się dopiero pod koniec pierwszej połowy, gdy w 42 minucie po szybkiej kontrze prowadzenie zdobył RKS Radomsko, a strzelcem bramki został Juliusz Molis.

Druga połowa również zaczęła się dobrze dla piłkarzy RKS. W 65 minucie sędzia podyktował rzut karny dla zespołu z Radomska. Do piłki podszedł Bartosz Machaj i pewnym uderzeniem skierował ją do bramki.

Wydawało się, że gospodarze mają spotkanie pod kontrolą. Tymczasem w 77 minucie Adrian Karlkowski zdobył kontaktową bramkę, a niespełna trzy minuty później był już remis 2:2, gdy bramkę strzelił Marcin Kacela.

W przyszłym tygodniu RKS Radomsko pauzuje i dopisuje sobie punkty za walkower z Kwiatkowicami. Kibice natomiast czekają z niecierpliwością na mecz, który zostanie rozegrany 13 maja. Wtedy do Radomska przyjeżdżają piłkarze Widzewa Łódź.