Siatkarze METPRIM Volley Radomsko przegrali z KS WIFAMA Łódź w lidze juniorów. FILM, ZDJĘCIA

Przegrana juniorów METPRIM Volley Radomsko z WIFAMĄ Łódź
Przegrana juniorów METPRIM Volley Radomsko z WIFAMĄ Łódź Jacek Drożdż
Przegrana siatkarzy METPRIM Volley Radomsko z WIFAMĄ Łódź w lidze juniorów

W niedzielę, 12 listopada, w Radomsku siatkarze METRPIM Volley Radomsko podejmowali WIFAMĘ Łódź w ostatnim meczu pierwszej rundy ligi wojewódzkiej juniorów.

- Chcemy odrzucić przeciwników od siatki, żeby jak najmniej stosowali grę kombinacyjną. Zaryzykujemy w każdym elemencie, gdyż to nie jest przeciwnik, któremu można dać piłkę do gry. Na pewno będziemy zadowoleni po tym meczu, jeśli okażemy zaangażowanie – mówił przed spotkaniem Piotr Chmielewski, trener METPRIM Volley Radomsko.

Niestety, siatkarze z Radomska przegrali 0:3, w setach do 17, 16 i 23. W ostatnim secie walka toczyła się punkt za punkt, ale ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się siatkarze z Łodzi

W niedzielę, 19 listopada, rozpocznie się druga runda rozgrywek ligi wojewódzkiej. Volley ponownie zagra w Radomsku. Podopieczni trenera Piotra Chmielewskiego zmierzą się z EKS Skrą Bełchatów.

Dodajmy, że kolejny mecz w II lidze przegrali również seniorzy METPRIM Volley Radomsko. Zawodnicy Pawła Kowalczyka ulegli w Częstochowie Eco-Team AZS Stoelzle 1:3 (25-22; 23-25; 25-22; 25-16).