Smutne pożegnanie RKS Radomsko z III ligą! RKS przegrywa z Concordią Elbląg [ZDJĘCIA, FILM]

Małgorzata Kulka
Po raz kolejny nie popisali się piłkarze RKS Radomsko. W ostatnim meczu sezonu 2020-2021 na pożegnanie z III ligą RKS przegrał przed własną publicznością z Concordią Elbląg 0:2.

Po raz kolejny nie popisali się piłkarze RKS Radomsko. W ostatnim meczu sezonu 2020-2021 na pożegnanie z III ligą RKS przegrał przed własną publicznością z Concordią Elbląg 0:2. To, że RKS spada z III ligi, było już widome przed sobotnim meczem. Dla obu zespołów spotkanie miało być pojedynkiem o godne pożegnanie z trzecioligowym frontem, bowiem elblążanie również spadają do IV ligi.

Jak oceniają kibice, mecz nie należał do porywających widowisk. Lepiej prezentowali się goście, którzy tuż przed przerwą wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie RKS dążył do wyrównania, ale to goście byli skuteczniejsi i tuż przed końcem meczu zdobyli bramkę na 2:0.

Zobacz, jak mecz i występy RKS w zakończonym sezonie komentują Jakub Mielczarek z zarządu klubu oraz trener Robert Szwarc?

Smutne pożegnanie RKS Radomsko z III ligą! RKS przegrywa z C...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani