Sporting Radomsko wygrywa w inauguracyjnym meczu ligi wojewódzkiej

W sobotę, 22 sierpnia, na radomszczańskim stadionie przy ulicy Brzeźnickiej młodzi piłkarze Sporting Radomsko rocznika 2006/2005 gościli drużynę WKS Wieluń.

Wygrana SPORTING Radomsko w inauguracyjnym meczu ligi wojewódzkiej

W sobotę, 22 sierpnia, na radomszczańskim stadionie przy ulicy Brzeźnickiej młodzi piłkarze Sporting Radomsko rocznika 2006/2005 gościli drużynę WKS Wieluń. Był to pierwszy inauguracyjny mecz ligi wojewódzkiej po długiej przerwie związanej z COVID-19.

Zarówno drużyna gości jak i gospodarzy musiała zmierzyć się tego dnia z jeszcze jednym rywalem jakim była pogoda i 33-stopniowa temperatura.

SPORTING pomimo ciężkich warunków stworzył sobie tego dnia wiele dobrych sytuacji podbramkowych i po prowadzeniu w pierwszej połowie 2-0 ostatecznie zakończył mecz zwycięstwem 2-1. Na strzelone bramki zespołu zapracowała cała drużyna, a egzekutorami byli Kajetan Misztalski i Bartłomiej Bezulski.