Sporting Radomsko z kompletem punków w Wieluniu. Radomszczanie zwyciężyli 0:6

Sporting Radomsko z kompletem punków w Wieluniu. Radomszczanie zwyciężyli 0:6 fot. Archiwum klubu

Sporting Radomsko z kompletem punków w Wieluniu

W sobotę, 3 października, SPORTING Radomsko rozegrał kolejny mecz rundy jesiennej ligi wojewódzkiej, tym razem na wyjedzie gościnnie u WKS Wieluń.

Już od pierwszych minut spotkania radomszczanie przejęli inicjatywę bardzo rzadko goszcząc rywali na swojej połowie boiska i w 10 minucie po strzale Kajetana Misztalskiego oraz chwile później Bartka Bezulskiego prowadzili już 2-0.

SPORTING narzucił w Wieluniu duże tempo gry, co ostatecznie pozwoliło mu umieścić aż sześciokrotnie piłkę w bramce oraz jeszcze kilkunastokrotnie bezpośrednio zagrozić bramce przeciwnika.