Sporting wygrywa w Radomsku. Kajetan Misztalski z kolejnym z rzędu hat trickiem

Małgorzata Kulka
W piątek (23 kwietnia) na boisku przy Brzeźnickiej 26 w Radomsku Sporting podejmował kolejnego rywala ligi wojewódzkiej - Lechię Tomaszów.

W piątek (23 kwietnia) na boisku przy Brzeźnickiej 26 w Radomsku Sporting podejmował kolejnego rywala ligi wojewódzkiej - Lechię Tomaszów. Rywal był niezwykle wymagający, a Sporting do meczu przystąpił bez ani jednego rezerwowego zawodnika.

Mecz od samego początku niezwykle zacięty i bogaty w składne akcje, lecz to radomszczanie już w 5 minucie po asyście Bartka Bezulskiego i bramce Kajetana Misztalskiego otworzyli wynik.

Misztalski po asystach Bezulskiego w pierwszej połowie dołożył jeszcze dwa gole po czym zanotował na swoim koncie kolejnego hat tricka z rzędu. Rywalom udało się skontrować jedną bramką.

W drugiej połowie Lechia Tomaszów kilkukrotnie zagrażała bramce Sportingu, lecz kunszt bramkarski, jaki prezentował bramkarz radomszczan Marcin Rodzik, nie dał im szans na zdobycie kolejnego gola. Wśród Lechitów zrobiło się bardzo nerwowo w drugiej połowie co skutkowało aż czterema żółtymi kartkami i jedną czerwoną.

Bardzo dobrą oraz ambitną postawę drużyny Sportingu ukoronował raz jeszcze Kajetan Misztalski, strzelając swojego czwartego gola mecz zakończył wynikiem 4-1.