W środę, 21 czerwca, w starostwie powiatowym w Radomsku podsumowano rywalizację sportową w roku szkolnym 2016/2017. Nagrody odebrali dyrektorzy szkół, których uczniowie byli najlepsi w klasyfikacji generalnej, były też indywidualne nagrody dla młodych sportowców i nauczycieli wychowania-fizycznego.
Poniżej lista wyróżnionych.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU RADOMSZCZAŃSKIEGO za rok szkolny 2016/2017
SZKOŁY PODSTAWOWE
Dziewczęta
PSP w Kodrębie
PSP nr 6 w Radomsku
PSP nr 4 w Radomsku
Chłopcy
PSP w Kodrębie
PSP nr 3 w Radomsku
PSP w Kamieńsku
GIMNAZJA
Dziewczęta
PG w Kodrębie
PG nr 6 w Radomsku
PG w Kamieńsku
Chłopcy
PG w Gomuniach
PG w Kodrębie
PG nr 3 w Radomsku
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Dziewczęta
II LO w Radomsku
I LO w Radomsku
ZSP nr 1 w Radomsku
Chłopcy
ZSE-E w Radomsko
ZSP nr 1 w Radomsku
II LO w Radomsku
UCZNIOWIE nagrodzeni za osiągnięte wyniki sportowe w roku szkolnym 2016/2017
SZKOŁY PODSTAWOWE
- Hubert WOLSKI, PSP Nr 3 Radomsko: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie, drużynowy tenis stołowy.
- Kacper WOLSKI, PSP Nr 3 Radomsko: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie, drużynowy tenis stołowy.
- Kacper FRĄCZYK, PSP Kodrąb: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie, unihokej.
- Wiktor WODO, PSP Kodrąb: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie unihokej.
- Krzysztof BAREŁA, PSP Kodrąb: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie, unihokej.
- Wiktoria KEMPA, PSP Kodrąb: 5 miejsce w województwie czwórbój lekkoatletyczny.
- Natalia LIS, PSP Nr 4 Radomsko: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 5 miejsce w województwie, unihokej.
- Natalia KOZERA,PSP Nr 4 Radomsko: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 5 miejsce w województwie, unihokej.
GIMNAZJA
- Weronika WALĘCIAK, PG Dobryszyce: 1 miejsce w powiecie,1 miejsce w województwie, ind. biegi przełaj.
- Mateusz CZAPLA, PG Dobryszyce: 1 miejsce w powiecie, 4 miejsce w województwie, druż. tenis stołowy
- Hubert KOWALSKI, PG Dobryszyce: 1 miejsce w powiecie, 4 miejsce w województwie, druż. tenis stołowy
- Tomasz FLASZKA, PG Gomunice: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie, piłka nożna
- Mateusz BĄKOWICZ, PG Gomunice: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie, piłka - Krystian SIEWIER, PG Gomunice: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie, piłka nożna
- Michał OLAS, PG Gomunice: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 4 miejsce w województwie, piłka nożna
- Krystian IDZIAK, PG Kodrąb: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 5 miejsce w województwie, sztafetowe biegi przełajowe
- Michał WARDA, PG Kodrąb: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 5 miejsce w województwie, sztafetowe biegi przełajowe
- Mateusz OLBORSKI, PG Kodrąb: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 5 miejsce w województwie, sztafetowe biegi przełajowe
- Angelika KROGULEC, PG Kodrąb: 5 miejsce w województwie, drużynowe zawody lekkoatletyczne
- Justyna WOŹNICKA, PG Strzałków: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 6 miejsce w województwie, drużynowe zawody lekkoatletyczne
- Wiktoria FRONCZYK, PG Strzałków: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w rejonie, 6 miejsce w województwie, drużynowe zawody lekkoatletyczne
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
- Paulina WITASZCZYK, ZSE Radomsko: 1 miejsce w powiecie, 4 miejsce w województwie, ind. biegi przełajowe
- Angelika DZWONEK, II LO Radomsko: 1 miejsce w powiecie, 2 miejsce w rejonie, 5 miejsce w województwie, druż. zawody lekkoatletyczne
- Marlena KOZERA, II LO Radomsko: 1 miejsce w powiecie, 2 miejsce w rejonie, 5 miejsce w województwie, druż. zawody lekkoatletyczne
- Weronika Rudzka, II LO Radomsko: 1 miejsce w powiecie, 2 miejsce w rejonie, 5 miejsce w województwie, druż. zawody lekkoatletyczne
NAGRODZENI NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, których wychowankowie odnieśli największe sukcesy w rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2016/2017.
Marek KOZAK - Publiczne Gimnazjum w Dobryszycach
Aneta ZASKÓRSKA - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Radomsku
Bogusław MIZIŃSKI - Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Kodrębie
Dariusz DYJA - Publiczne Gimnazjum w Gomunicach
Agnieszka BAJON - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Radomsku
Beata MIZIŃSKA - Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Kodrąbie
Rafał MACH - Publiczne Gimnazjum w Gomunicach
Mariola LATAŁA - II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku
Daniel WRÓBLEWSKI - Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Strzałkowie
Maciej Jabłecki - Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Kodrębie
Kalendarz siewu kwiatów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?