Srebrny medal koszykarzy z II LO w Radomsku

Na początku października w Łodzi rozegrano Mistrzostwa Województwa w Koszykówce 3x3

Na początku października w Łodzi rozegrano Mistrzostwa Województwa w Koszykówce 3x3. W pierwszym dniu rywalizowało 8 zespołów dziewcząt, a w drugim 10 reprezentacji chłopców ze szkół ponadpodstawowych. Dziewczęta z ZSDiOŚ w Radomsku zajęły ósme miejsce.

Świetny start mają za sobą natomiast podopieczni Bartłomieja Szeflera z II LO w Radomsku, którzy wywalczyli srebrny medal po bardzo zaciętym, przegranym nieznacznie 14 : 16, finale ze SMS LO M. Gortata z Łodzi.
Piotr Droś, Piotr Młynarczyk, Hubert Jędrzejczyk i Krystian Banaszczak pokonali w eliminacjach grupowych: I LO z Łęczycy 17:0, ZS 2 z Pabianic 19:2, II LO z Sieradza 16:6 i LO Skierniewice 21:5.

W półfinale spotkali się z uczniami I LO w Łasku i wygrali 21:8. W finale brakło niewiele (14 : 16 z SMS LO M. Gortata z Łodzi).