Stal Radomsko lepsza od Widzewa Łódź. Radomszczanki wygrały 3:1

Przemysław Jafra
Komplet punktów przed własną publicznością wywalczył grający w III lidze zespół Stali Radomsko.

Drużyna trenerów Sebastiana Mysłka i Janusza Pachulskiego na boisku przy Brzeźnickiej pokonały Widzew Łódź 3:1.

Już w 4. minucie wynik spotkania otworzyła Iwona Starczyk. W 26. minucie na strzał z dalszej odległości zdecydowała się Karolina Kubiak. Zawodniczki Widzewa wybiły piłkę wprost pod nogi Starczyk, która podwyższyła wynik meczu. Dwie minuty później Widzew mógł strzelić kontaktowego gola. Za zagranie piłki ręką łodzianki miały rzut karny, którego jednak nie wykorzystały.

W drugiej połowie bliska podwyższenia wyniku była Klaudia Jarzębska, ale piłka po jej uderzeniu trafiła w słupek. W końcówce meczu łodzianki strzeliły kontaktowego gola i przez chwilę zrobiło się nerwowo. Już w doliczonym czasie gry Jarzębska wykorzystała sytuację sam na sam, która przypieczętowała zwycięstwo Stali.

Stal Radomsko - Widzew Łódź 3:1(2:0)
Bramki dla Stali: Iwona Starczyk dwie, Klaudia Jarzębska.