Stanisław Ślęzak na żywo w The Voice of Poland 10. Uczeń ZSE-E w Radomsku wystąpi w kolejnym odcinku programu [ZDJĘCIA]

mk
Po "Przesłuchaniach w ciemno", "Bitwach" i "Nokautach" w The Voice od Poland przyszedł czas na odcinki na żywo. 9 listopada w programie wystąpił także Stanisław Ślęzak, uczeń ZSE-E w Radomsku.

Po "Przesłuchaniach w ciemno", "Bitwach" i "Nokautach" w The Voice od Poland 10 przyszedł czas na odcinki na żywo. W sobotę, 9 listopada, w programie wystąpił także Stanisław Ślęzak z Woźnik (gmina Lgota Wielka), uczeń Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku. Teraz o tym, kto zaśpiewa w kolejnych odcinkach programu, decydują nie tylko trenerzy, ale także widzowie, którzy mogą na swoich faworytów wysyłać SMS-y. Zgodnie z zasadami programu, dziś dwie osoby (spośród czterech) z każdej drużyny, które otrzymały najwięcej głosów, są bezpieczne, czyli maja przepustkę do kolejnego odcinka The Voice na żywo. Z pozostałej dwójki to trener musiał wybrać osobę, która nie wystąpi w kolejnym odcinku na żywo.

Stanisław zaśpiewał piosenkę Sama Smitha "Too Good At Goodbyes" i jego wykonanie bardzo spodobało się nie tylko trenerom, ale też widzom, którzy wysyłali SMS-y. Wcześniej mogliśmy zobaczyć krótki film "z życia" uczestnika The Voice - był to dzień ślubu jego siostry.

- To był bardzo trudny numer, momentami gdzieniegdzie było nieczysto, ale ja ci to wybaczam, bo jak się na ciebie patrzy, to się uśmiecha. Jesteś pogodnym młodym człowiekiem, który żyje muzyką. Masz w sobie pasję i dbaj o nią. Mam nadzieję, że ten program pozwoli ci spełnić marzenia - powiedział o występnie Stanisława Kamil Bednarek.

- Pięknie patrzy się na to, jak w programie zmieniasz się ze Stasia w Stanisława... - komentowali Baron i Tomson.

- Stanisław, Stachu, Staszek... nie wiem czy to ukrywać, ale mam do ciebie słabość - przyznała Margaret, trenerka ucznia ZSE-E w Radomsku. - Strasznie w ciebie wierzę. To, jaki jesteś na scenie, łapie mnie za serce. To był bardzo dobry występ gratuluję ci - mówiła jurorka i zapewniała, że to na pewno nie czas Stasia na rozstanie z programem.

Ale ostatecznie to widzowie zapewnili nastolatkowi z Woźnik dzisiejsze zwycięstwo w drużynie. Oznacza, że Stasia zobaczymy w kolejnym odcinku na żywo! Już za tydzień, w sobotę 16 listopada.

Zobacz też:Stanisław Ślęzak, uczeń ZSE-E w Radomsku, w The Voice of Poland (Nokaut). Staś wystąpi na żywo! [ZDJĘCIA]

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie