Sukces Akademii Karate Kyokushin z Radomska na III Ogólnopolskich Mistrzostwach Kyokushin i WKF „Karate Kid”

mk
Sukces Akademii Karate Kyokushin z Radomska na III Ogólnopolskich Mistrzostwach Kyokushin i WKF „Karate Kid".

Turniej pod patronatem burmistrza miasta i gminy Wołów zgromadził 180 zawodników z 17 klubów Polski. „Karate Kid” oznacza że, zawody były dedykowane dla dzieci od lat 5 do 15. Turniej rozegrany został w konkurencjach „Pierwszy krok”, pięć ulubionych technik, kata, kumite bez kontaktu, kumite lekki kontakt. Reprezentacja Akademii Karate Kyokushin Radomsko zaprezentowała się znakomicie.

Krystian Bugdal wywalczył 3 miejsce w kategorii kumite bez kontaktu 10-11 lat oraz Mikołaj Doroziński zajął pierwsze miejsce w kategorii „Pięć ulubionych technik” do lat 7 (debiut). Klub karate z Radomska reprezentowali również zawodnicy: Franciszek Cieciura, Filip Doroziński, Gabriel Gajzler pod opieką sensei Jarosława Długołęckiego i senpai Michała Krawczyka.