Sukces Sebastiana Musiała z UMLKS Radomsko na Grand Prix Polski żaków w Krakowie

Małgorzata Kulka
W dniach 7-9 maja w Krakowie rozgrywano Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym. Sebastian Musiał z UMLKS Radomsko wygrał cztery pojedynki!

W dniach 7-9 maja w Krakowie rozgrywano Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym. Znakomicie zagrał utalentowany zawodnik UMLKS Radomsko Sebastian Musiał, który cztery pojedynki wygrał w stosunku 3-0, jeden 3-2 i poniósł jedną porażkę 0-3. Ostatecznie na 96 startujących uplasował się na miejscach 5-8.

Sebastian zagrał znakomity turniej potwierdził przynależność do ścisłej czołówki krajowej w swojej kategorii. Awansował na 7 miejsce w rankingu ogólnopolskim. W najbliższy piątek wraz z Kacprem Cieciurą zagramy w Mistrzostwach Polski młodzików w Dębicy - mówi trener Jacek Kawka.