Sukces zapaśników ZKS Radomsko na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Małgorzata Kulka
ZKS Radomsko
Sukcesami mogą się pochwalić zawodnicy ZKS Radomsko, którzy wrócili z Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS.

Bardzo duży sukces osiągnęli zawodnicy ZKS Radomsko w grupie wiekowej „młodzik” na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym. Mistrzostwa odbyły się w dniach 10-11 września w Zamościu.

Szymon Wilk w kategorii wagowej 62 kg wywalczył I miejsce (stoczył 3 walki), Bartosz Brzozowski w kategorii wagowej 68 kg wywalczył II miejsce (stoczył również 3 walki), Fabian Morauf wywalczył w kategorii wagowej 57kg V miejsce (stoczył także 3 walki) i Hubert Walaszczyk w tej samej kategorii wagowej wywalczył VII miejsce (walczył dwa pojedynki).

Jak ocenia trener, na początek sezonu to bardzo dobre wyniki. Natomiast w tym samym czasie w Kostrzynie nad Odrą na Mistrzostwach Polski Seniorów startował Krzysztof Nowak, który zajął XIII miejsce w kategorii 67 kilogramów.