Sukcesy strzelców „10-ki” Radomsko w Siedlcach [ZDJĘCIA]

Jacek Drożdż
Arch. "10-ka" Radomsko
Sukcesami w turnieju w Siedlcach mogą pochwalić się strzelcy „10-ki” Radomsko

W Siedlcach odbył się w ubiegłym tygodniu strzelecki XV Ogólnopolski Zlot Orlików. Ekipa młodzików i juniorów młodszych „10-ki” Radomsko pod opieką trenera Tomasza Ślęzaka startowała w konkurencji pistolet pneumatyczny.

Sukcesem zakończył się start Zofii Wilczek, która wygrała strzelanie finałowe pistoletu młodziczek, zdobywając nagrodę główną - rower. W tym finale startowała również Joanna Tutaj, lokując się na czwartym miejscu.

Marta Niedbała uplasowała się na miejscu 12, Joanna Kucharska była 14., a Antonina Zielińska 17.

W kategorii juniorów młodszych Adam Wieczorek zakwalifikował się do finału i ukończył go na miejscu czwartym. Artur Kucharski uplasował się w zawodach na miejscu 19.