Sukcesy zapaśników z ZKS Radomsko na turnieju Turnieju "O Puchar Warmii i Mazur"

Małgorzata Kulka
W dniach 12-13 grudnia zapaśnicy ZKS Radomsko wzięli udział XLIX Międzynarodowym Turnieju "O Puchar Warmii i Mazur" .

W dniach 12-13 grudnia zapaśnicy ZKS Radomsko wzięli udział XLIX Międzynarodowym Turnieju "O Puchar Warmii i Mazur" w zapasach w stylu klasycznym w Olsztynie. Wojciech Woźniak w kat. wagowej 100 kg zajął 2 miejsce, Szymon Wilk w kat. wagowej 52 kg zajął 3 miejsce, a Krzysztof Kubala był 7 w tej samej kategorii wagowej, natomiast Franciszek Koćwin zajął 3 miejsce w kategorii 44 kg.

Radomszczańscy zawodnicy na turnieju kończącym sezon sprawdzili swoje umiejętności oraz zdobyli nowe doświadczenia z zawodnikami z północnej Polski. Po ich stylu walki widać znaczący progres w technice, co wróży pozytywną prognozę do ich przyszłego rozwoju. Wykazali się silną wolą walki i potrafili mimo przegranego starcia zmobilizować się do następnego starcia - komentuje Tomasz Łapiński.