Szachowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Radomsko w Strzałkowie [ZDJĘCIA, FILM]

jd
W Strzałkowie odbył się szachowy turniej o Puchar Wójta Gminy Radomsko

W Strzałkowie odbył się w niedzielę, 1 grudnia, szachowy turniej o Puchar Wójta Gminy Radomsko. Turniej zorganizował LUKS Strzałków, pomieszczeń użyczyła szachistom Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzałkowie.

Do turnieju przystąpiło 55 zawodników ze Strzałkowa, Radomska, Częstochowy, Piotrkowa...

Rozegrano 9 rund po 20 min. systemem szwajcarskim. W klasyfikacji open zwyciężył Piotr Kaukiel z Moszczenicy, drugi był Adam Dukowicz z Kamieńska. Najlepszy zawodnik LUKS Strzałków Piotr Proszowski zajął szóste miejsce.

W pozostałych kategoriach nasi zawodnicy zajęli następujące lokaty: w kat. do lat 18 - Igor Olejarczyk drugie miejsce, w kat. do lat 14 - Piotr Chybalski również był drugi, a Wiktor Majdzik trzeci. W kat. kobiet Martyna Plutecka zajęła drugie miejsce.