Taneczne sukcesy par z Radomska. Studio Tańca "Etiuda" znów z pucharami

Małgorzata Kulka
Tancerze ze Studia Tańca Towarzyskiego "Etiuda" działającego w MDK w Radomsku nie próżnują. W weekend wzięli udział w kolejnych turniejach.

Pary taneczne ze Studia Tańca Towarzyskiego "Etiuda" działającego w Miejskim Domu Kultury w Radomsku nie próżnują. W weekend wzięły udział w kolejnych turniejach.

W sobotę Norbert Głogosz i Klaudia Zielińska wytańczyli Mistrzostwo Okręgu Łódzkiego PTT w kategorii 16-18 lat w dwóch stylach tanecznych. Na Otwartym Pucharze Okręgu Mazowieckiego wytańczyli wysokie 3 miejsce w tańcach standardowych oraz 4 miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Z kolei podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Lesznie Szymon i Weronika wytańczyli 3 miejsce w tańcach latynoamerykańskich zdobywając dwa punkty premium oraz 9 miejsce w tańcach standardowych. Szymon i Weronika zdobyli dzisiaj klasę taneczną C w dwóch stylach tanecznych.

W niedzielę odbył się m. in. Ogólnopolski Turniej w Łomiankach. w kat. 14-15 G Marcel i Oliwia wytańczyli 2 miejsce i zostali przeklasyfikowani do wyższej klasy tanecznej F. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Będzinie w kat. 12-13 G Piotr i Natalia wytańczyli 1 miejsce i przeklasyfikowanie do wyższej klasy tanecznej F. W kat. 14-15 F Kacper i Karolina zajęli 2 miejsce i zdobyli dwa punkty premium i klasę taneczną E.

Krzysztof i Joanna wytańczy 3 miejsce awans do klasy tanecznej E. W kat. pow.15 F LA Maciek i Julia zajęli 2 miejsce i zdobyli klsę taneczną E, w kat. pow.15 E Krzysztof i Angelika zajęli 4 miejsce w łacinie i 2 punkty premium oraz 6 miejsce w ST; w kat. pow.15 D ST
Andrew i Marysia wytańczyli 3 miejsce i dwa punktu premium; w kat. pow.15 C ST Adrian i Natalia zajęli 3 miejsce; w kat. pow. 15 B ST Kacper i Milena - 8 miejsce i jeden punkt premiumdo wyższej klasy; w kat. pow.15 B LA
Adrian i Natalia zajęli 7 miejsce tuż za finałem zdobywając 2 punkty premium do wyższej klasy.