Tenisiści UMLKS Radomsko. Wysokie miejsca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików

Jacek Drożdż
Archiwum UMLKS Radomsko
Wysokie miejsca zajęli tenisiści UMLKS Radomsko w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików

W Moszczenicy rozegrano w sobotę, 5 września, Mistrzostwa Województwa Łódzkiego młodzików. Świetnie zaprezentowali się młodzi tenisiści UMLKS Radomsko.

Najlepiej zaprezentowała się Kasia Gołdon, która w grze singlowej zajęła 7 miejsce! Na miejscach 9-12 uplasował się Sebastian Musiał, a Kuba Szwedzik był 13-16. W mistrzostwach startowało 32 zawodników.

O krok od medali tenisiści UMLKS Radomsko byli w grach podwójnych. Kasia Goldon grając z Myśliwiec (UKS Maków) i Sebastian Musiał w parze z Jarosem (GUKS Gorzkowice) nieznacznie przegrali swoje pojedynki o strefę medalową, plasując się na miejscach 5-8.