Trzy medale ciężarowców z Dobryszyc

Przemysław Jafra
W rywalizacji juniorek do lat 18 w wadze 69 kg zwyciężyła Dorota Kubica
W rywalizacji juniorek do lat 18 w wadze 69 kg zwyciężyła Dorota Kubica Jacek Drożdż
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS juniorów i juniorek do lat 18 i 20 w Siedlcach były udane dla sztangistów z Dobryszyc.

Podopieczni trenera Sebastiana Ołubka przywieźli trzy medale. W rywalizacji juniorek do lat 18 w wadze 69 kg zwyciężyła Dorota Kubica. Złoty medal zawodniczce z Dobryszyc dał wynik 145 kg w dwuboju.

Wśród juniorów do lat 20 w wadze 77 kg wagą ciała srebrny medal wywalczył Wojciech Pudlarz, który uzyskał 240 kg.

W wadze 85 kg brązowy medal zdobył Łukasz Wawrzeczko, który uzyskał 259 kg.
O kilogram mniej miał Krystian Widliński z UMLKS Radomsko, który zajął czwarte miejsce.

Tuż za podium w wadze 62 kg znalazł się inny radomszczanin Andrzej Tomczyk, który w dwuboju uzyskał 210 kg. Na pocieszenie zostanie mu "mały" srebrny medal za rwanie.