Turniej Stal Cup Radomsko 2013 - dzień pierwszy

pj
Turniej Stal Cup - dzień pierwszy
Turniej Stal Cup - dzień pierwszy fot. Przemysław Jafra
Za nami pierwszy dzień zmagań w turnieju piłkarskim Stal Cup

Za nami pierwszy dzień zmagań w turnieju piłkarskim Stal Cup. W sobotę (21 grudnia) rywalizowano w kategorii open oraz rocznikach 1999 i młodsze. Zwycięzcą kategorii open został zespół SMS Łódź. Drugie miejsce dla Dargfilu Tomaszów. Trzecie miejsce zajęła drużyna Hetmanki Włoszczowa. Tuż za podium znalazła się Stal Radomsko, której do miejsca na najniższym stopniu podium zabrakło jednej bramki.

W kat. 1999 i młodsze najlepszy okazał się Dargfil Tomaszów. Drugie miejsce zajęła Stal Radomsko a trzecie Herkules Kochanowice. Warto podkreślić, że najlepsza bramkarką w tej kategorii wiekowej została Oliwia Machnik ze Stali.