VIII Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej Radomsko 2017 zakończony

nm
VIII Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej Radomsko 2017 zakończony fot. Archiwum organizatora

Zakończył się VIII Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej. Triumfatorem wtorkowej rywalizacji (rocznik 2000') okazał się gospodarz imprezy RKS Mechanik Radomsko. Drugie miejsce zajęła druga drużyna RKS Mechanik, natomiast na trzecim stopniu podium uplasował się Skalnik Sulejów. Odpowiednio czwarte i piąte miejsca zajęły LKS Mierzyn i GLKS Kłomnice.

Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczył w imieniu prezydenta miasta przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej Paweł Pichit, Prezes RKS Mechanik Radomsko Robert Koniarski oraz Członek Zarządu RKS Mechanik Maciej Sztompka.

Turniej uważamy za bardzo udany stojący na przyzwoitym poziomie w którym nie zabrakło wielu emocji , uczestniczyło w nim ok 140 zawodników. Kolejny IX turniej już za rok.