Volley Radomsko przegrał z UKS As Zduńska Wola w III lidze piłki siatkowej [ZDJĘCIA]

Przegrana Volley Radomsko w meczu III ligi z UKS As Zduńska Wola

METPRIM Volley Radomsko przegrał w czwartek, 11 listopada, z UKS As Zduńska Wola 1:3 (18:25,23:25, 26:24, 20:25) w III lidze piłki siatkowej. Mecz rozegrano w Radomsku przy wypełnionej kibicami hali sportowej przy ul. św. Jadwigi.

Sety były bardzo zacięte, a siatkarze METPRIM Volley Radomsko niesieni dopingiem kibiców walczyli o każdą piłkę. W trzecim secie, ku radości kibiców, Volley wygrał seta na przewagi. Ostatecznie jednak ze zwycięstwa cieszyli się goście ze Zduńskiej Woli.

Mecz, ze względu na Święto Niepodległości, miał patriotyczną oprawę, a rozpoczął się od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego.

Ponieważ prezes klubu Mirosław Dratwiński obchodził w czwartek urodziny, odśpiewano mu "Sto lat".

Kolejny mecz METPRIM Volley Radomsko rozegra na wyjeździe z VOLLEY MOSiR Sieradz.

Volley Radomsko przegrał z UKS As Zduńska Wola w III lidze p...