Volley Radomsko wygrał z SMS PZPS Spałą III. Niesamowity mecz radomszczan [ZDJĘCIA]

W III lidze piłki siatkowej METPRIM Volley Radomsko wygrał w tie breaku z SMS PZPS Spałą III

W kolejnym meczu III ligi piłki siatkowej, rozegranym w sobotę, 26 lutego, METPRIM Voley Radomsko przed własną publicznością wygrał z SMS PZPZ Spała III 3:2 (23:25, 25:22,18:25, 26:24, 16:14)!

Mecz rozpoczął się pechowo dla podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka – po wyrównanym secie nasi siatkarze przegrali dwoma punktami. Podobnie gra układała się w secie drugim, z tym, że tym razem szczęście sprzyjało zawodnikom Volley Radomsko.

Po trzecim secie, przegranym przez radomszczan do 18, wydawało się, że goście ze Spały mają spotkanie pod kontrolą. Imponująco rozpoczęli bowiem również set czwarty, w którym prowadzili już dziewięcioma punktami. Tymczasem radomszczanie zaczęli odrabiać straty. Jednak to przyjezdni mieli okazję do zakończenia meczu, prowadząc już 24:22. Tymczasem Volley, niesiony dopingiem kibiców, wyrównał na 24:24 i następnie wygrał dwie kolejne piłki, doprowadzając do tie breaka!

W piątym secie kibice byli dodatkowym zawodnikiem Volleya Radomsko. Radomszczanie utrzymywali dwu-, trzypunktową przewagę przez całą odsłonę, tracąc jednak przewagę w końcówce. Ale od wyniku 14:14 nie pomylili się w rozgrywaniu piłki, wygrali seta i tym samym cały mecz! Oczywiście przy ogłuszającym dopingu!

To był ostatni mecz naszych siatkarzy przed własną publicznością w pierwszym sezonie w III lidze. Rozgrywki ligowe METPRIM Volley Radomsko zakończy spotkaniem na wyjeździe 12 marca z Volley Team Żychlin.

Volley Radomsko wygrał z SMS PZPS Spałą III. Niesamowity mec...