Wojewódzki plebiscyt Sportowiec Roku 2019 zakończony. Gdzie są sportowcy z Radomska? [ZDJĘCIA]

jd
Zakończył się wojewódzki finał plebiscytu Sportowiec Roku 2019, w którym na głosy Czytelników czekali też nasi kandydaci

Zakończył się wojewódzki finał plebiscytuSportowiec Roku 2019. Mieliśmy w nim także naszych przedstawicieli – zwycięzców etapu powiatowego plebiscytu w kategorii juniorów i juniorek, seniorów i seniorek, a także trenera i drużynę roku w powiecie.

Zwycięzcy powiatowi, głosami Czytelników, dostali się do etapu wojewódzkiego plebiscytu (zachowując zdobyte głosy). Oto ich miejsca.

W kategorii Sportowiec Junior Roku Chłopcy Sebastian Musiał, tenisista UMLKS Radomsko, znalazł się na 13 miejscu. Wśród juniorek Natalia Wójcik, lekkoatletka LUKS Strzałków zajęła 19 miejsce.

Małgorzata Karkoszka, Sportowiec Roku Kobieta, biegaczka Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego uplasowała się ostatecznie na ósmym miejscu. W kategorii Sportowiec Roku Mężczyzna Damian Tazbir, specjalista od crossfitu z Tytanów Radomsko zajął piąte miejsce.

Nasz Trener Roku, czyli Damian Anzorge z Socatots Radomsko został sklasyfikowany na czwartym miejscu. Dodajmy, że pan Damian miejsce na podium przegrał jednym głosem: uzyskał 534 głosy. Trener z miejsca trzeciego ma ich 535.

W kategorii Drużyna Roku Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy znalazł się na 12 miejscu.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?