Gmina Dobryszyce
Wybory do sejmu
PiS – 809
PO – 192
Razem – 43
Korwin – 42
PSL – 115
Zjednoczona Lewica – 89
Kukiz’15 –139
Nowoczesna – 80
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 178
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 151
Wiesław Dobkowski (PiS) – 594
Adam Macierewicz (PO) – 338
Marek Mazur (PSL) – 239
Uprawnionych do głosowania: 3405
Ważnych głosów: 1509
Gmina Gidle
Wybory do sejmu
PiS – 971
PO – 304
Razem – 85
Korwin –89
PSL – 129
Zjednoczona Lewica – 176
Kukiz’15 – 244
Nowoczesna – 75
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 251
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 277
Wiesław Dobkowski (PiS) – 925
Adam Macierewicz (PO) – 364
Marek Mazur (PSL) – 229
Uprawnionych do głosowania: 5246
Ważnych głosów: 2073
Gmina Ładzice
Wybory do sejmu
PiS – 690
PO – 224
Razem – 63
Korwin – 40
PSL – 146
Zjednoczona Lewica – 103
Kukiz’15 – 191
Nowoczesna – 74
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 165
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 175
Wiesław Dobkowski (PiS) – 670
Adam Macierewicz (PO) – 261
Marek Mazur (PSL) – 216
Uprawnionych do głosowania: 3922
Ważnych głosów: 1476
Gmina Lgota Wielka
Wybory do sejmu
PiS – 726
PO – 139
Razem – 70
Korwin – 50
PSL – 140
Zjednoczona Lewica – 91
Kukiz’15 – 166
Nowoczesna – 83
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 151
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 177
Wiesław Dobkowski (PiS) – 780
Adam Macierewicz (PO) – 194
Marek Mazur (PSL) – 246
Uprawnionych do głosowania: 3532
Ważnych głosów: 1626
Gmina Gomunice
Wybory do sejmu
PiS – 1220
PO – 285
Razem – 82
Korwin – 73
PSL – 171
Zjednoczona Lewica – 179
Kukiz’15 – 225
Nowoczesna – 93
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 303
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 272
Wiesław Dobkowski (PiS) – 1770
Adam Macierewicz (PO) – 298
Marek Mazur (PSL) – 268
Uprawnionych do głosowania: 4821
Ważnych głosów: 2411
Gmina Przedbórz
Wybory do sejmu
PiS – 1256
PO – 212
Razem – 59
Korwin – 65
PSL – 509
Zjednoczona Lewica – 110
Kukiz’15 – 186
Nowoczesna – 74
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 188
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 208
Wiesław Dobkowski (PiS) – 1213
Adam Macierewicz (PO) – 375
Marek Mazur (PSL) – 506
Uprawnionych do głosowania: 6092
Ważnych głosów: 2471
Gmina Kobiele Wielkie
Wybory do sejmu
PiS – 616
PO – 211
Razem – 37
Korwin – 37
PSL – 136
Zjednoczona Lewica – 185
Kukiz’15 – 122
Nowoczesna – 34
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 118
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 247
Wiesław Dobkowski (PiS) – 566
Adam Macierewicz (PO) – 197
Marek Mazur (PSL) – 225
Uprawnionych do głosowania: 3597
Ważnych głosów: 1419
Gmina Wielgomłyny
Wybory do sejmu
PiS – 633
PO – 102
Razem – 37
Korwin – 41
PSL – 352
Zjednoczona Lewica – 97
Kukiz’15 – 138
Nowoczesna – 46
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 105
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 163
Wiesław Dobkowski (PiS) – 574
Adam Macierewicz (PO) – 160
Marek Mazur (PSL) – 193
Uprawnionych do głosowania: 3917
Ważnych głosów: 1481
Gmina Żytno
Wybory do sejmu
PiS – 826
PO – 168
Razem – 43
Korwin – 44
PSL – 208
Zjednoczona Lewica – 109
Kukiz’15 – 218
Nowoczesna – 40
Wybory do senatu – okręg 28
Jarosław Brózda (KWW Razem do Senatu) – 181
Janusz Budziński (KKW Zjednoczona Lewica) – 202
Wiesław Dobkowski (PiS) – 794
Adam Macierewicz (PO) – 251
Marek Mazur (PSL) – 259
Uprawnionych do głosowania: 4481
Ważnych głosów: 1763
Oficjalne wyniki:
Wybory parlamentarne Radomsko 2015: Oficjalne wyniki wyborów - GMINY [WYKRESY]
Wybory parlamentarne Radomsko 2015: Oficjalne wyniki wyborów - GMINY [SENAT]
Dziennik Zachodni / Wielki Piątek
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?