Wygrana RKS Radomsko w III lidze. Olimpia Zambrów w pokonanym polu [ZDJĘCIA, FILM]

Jacek Drożdż
RKS Radomsko odniósł pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej III ligi. Na boisku przy Brzeźnickiej pokonał Olimpię Zambrów 2:1

RKS Radomsko odniósł pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej III ligi. Na boisku przy Brzeźnickiej pokonał w niedzielę, 6 września, Olimpię Zambrów 2:1.

Pierwsi bramkę strzelili piłkarze RKS Radomsko. W 42 minucie meczu w polu karnym Olimpii został sfaulowany Łukasz Szczepaniak i sędzia podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go sam poszkodowany.

Goście wyrównali w 62 minucie po uderzeniu Rafała Kalinowskiego, a zwycięstwo RKS zapewnił w 82 minucie Ernest Warczyk.

Po odejściu trenera Dominika Bednarczyka, do pierwszego w rundzie jesiennej zwycięstwa w III lidze RKS Radomsko poprowadził Marcin Bryś.