Wygrana RKS Radomsko w III lidze z rezerwami Jagiellonii Białystok [ZDJĘCIA]

Piłkarze RKS Radomsko wygrali w III lidze z Jagiellonią II Białystok 3:0

Piłkarze RKS Radomsko wygrali w III lidze z Jagiellonią II Białystok 3:0. Mecz odbył się w niedzielę, 27 września, na Stadionie Miejskim przy ul. Brzeźnickiej w Radomsku.

Mecz od początku ułożył się po myśli RKS Radomsko. Już w 9 minucie pierwszą bramkę strzelił Konrad Niedzielski. W 25 minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Szczepaniak, a pod koniec meczu, już w doliczonym czasie gry, trzecią bramkę zdobył Daniel Kraska.

Okazje bramkowe mieli również piłkarze Jagiellonii Białystok, ale bezbłędnie w bramce RKS grał Damian Podleśny.

W przerwie meczu prezes klubu Radosław Pawelec przedstawił nowego sponsora drużyny - firmę PHU Gołuch, wręczając Piotrowi Gołuchowi pamiątkowy szalik RKS Radomsko.