Wygrana RKS Radomsko z Orkanem Buczek na inaugurację rundy wiosennej w IV lidze [ZDJĘCIA]

Na inaugurację rundy wiosennej IV ligi RKS Radomsko wygrał z Orkanem Buczek

Na inaugurację rundy wiosennej IV ligi piłki nożnej, w sobotę 12 marca, RKS Radomsko wygrał na boisku przy ul. Brzeźnickiej z Orkanem Buczek 4:0. Piłkarze trenera Pawła Ściebury nadal niepokonani!

Piłkarze z Radomska spokojnie kontrolowali przebieg meczu. Pierwszą bramkę już w 11 minucie strzelił Kamil Odolak, a w drugiej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze Bartosz Machaj w 52 minucie oraz Sebastian Miśkowiec w 66 i 72 minucie.

W przerwie meczu dla kibiców zorganizowano konkurs. Trzej ochotnicy dostali zadanie: strzelić gola z rzutu karnego rezerwowemu bramkarzowi RKS Bartoszowi Kanieckiemu. Okazało się, że zadanie wcale nie jest takie łatwe...