Wysoka wygrana Mechanika Radomsko

Przemysław Jafra
W drugim meczu kontrolnym Mechanik Radomsko rozgromił GLKS Strzelce Wielkie 6:0. Trzy bramki w tym meczu zdobył Jakub Buliński.

W pierwszej połowie radomszczanie zdobyli dwie bramki. Najpierw strzałem z dystansu bramkarza gości pokonał Rafał Radziejewski. W końcówce pierwszej połowy z zamieszaniu podbramkowym największy spryt wykazał Tomasz Walioszczyk.

Po zmianie stron formą strzelecką błysnął Jakub Buliński, który strzelił trzy gole. Jedno trafienie zaliczył również powracający po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją Grzegorz Piechota.

W sobotę 28 lipca na stadionie miejskim przy Brzeźnickiej Mechanik zagra z Pilicą Koniecpol. Początek meczu o 16.00.