Zakończenie strzeleckiego sezonu młodzików z sukcesami zawodników OKSS 10-tka z Radomska

nm
W minioną niedzielę (15 grudnia) odbyła się VIII Runda Pucharu Młodzików zaliczana do rankingu Województwa Łódzkiego Młodzików 2019.

W minioną niedzielę (15 grudnia) odbyła się VIII Runda Pucharu Młodzików zaliczana do rankingu Województwa Łódzkiego Młodzików 2019. Strzelany był również finał, który wyłonił zwycięzców w konkurencji karabin i pistolet pneumatyczny. Zawody rozegrane zostały na strzelnicy pneumatycznej Klubu Strzeleckiego SALWA Szczerców a zorganizowane przez Sekcję Strzelecką IGLICA Bełchatów.

Młodzicy z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego 10-tka w Radomsku wrócili z zawodów uśmiechnięci.
W VIII Rundzie Młodzików Maksymilian Kępiński wystrzelał złoty medal. Kucharski Artur - miejsce 5, Filip Makowski - miejsce 6, Adam Wieczorek - miejsce 8. W młodziczkach Hania Rusin zdobyła srebrny medal a Joasia Kucharska medal brązowy (dla Joasi były to pierwsze zawody tej rangi).

W Rankingu Rocznym Pucharu Województwa w pistolecie pneumatycznym złoty medal wystrzelał Hubert Ratajczyk SOKÓŁ Zduńska Wola, srebro - Laura Komar z IGLICY Bełchatów a brąz zdobył nasz zawodnik Maks Kępiński.
Największe emocje były jednak przy pojedynkach finałowych rozgrywanych przez ośmiu najlepszych zawodników z rankingu.

Wśród pistoleciarzy znalazło się trzech naszych zawodników: Hania Rusin, Maks Kępiński i Filip Makowski. I właśnie Filip - jeden z młodszych wiekowo zawodników zrobił największą niespodziankę zdobywając srebrny medal (Hania zajęła 6, a Maks 8 miejsce).

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?