Zaloguj się do zdrowia. Uczennice PG 3 w Radomsku walczą o mandaty w SDiM

nm
Zaloguj się do zdrowia. Uczennice PG 3 w Radomsku walczą o mandaty w SDiM fot. Julia Blada/Małgorzata Malingiewicz
Uczennice PG 3 w Radomsku walczą o mandaty w Sejmie Dzieci i Młodzieży. 29 marca w MDK realizowały swoje zadanie rekrutacyjne "Zaloguj się do zdrowia".

Julia Blada i Małgorzata Malingiewicz, uczennice PG 3 w Radomsku i członkinie Szkolnego Klubu Europejskiego „Młodzież dla Europy”, walczą o mandaty do XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. 29 marca w Miejskim Domu Kultury zorganizowały wydarzenie, które może być dla nich przepustką do udziału w projekcie.

Podczas zadania rekrutacyjnego pt. „Zaloguj się do zdrowia” dziewczyny rozmawiały z mieszkańcami Radomska na temat definicji zdrowia, przygotowały też konkurs plastyczny na logo drużyny UKS Mechanik Radomsko. Pierwsze miejsce zdobyła Kinga Pietras, drugie - Jakub Kowalczyk, a trzecie - Karolina Derwisz.

Działania klubowiczek śledzili m. in. wiceprezydent Radomska Wioletta Pal, Małgorzata Rzeźniczak z MOPS, zawodnicy UKS Mechanik Radomsko, przedstawiciele Uniwersytetu III Wieku „Wiem więcej” oraz radomszczańska młodzież. Sprawozdaniem z projektu będzie film.

Zimna wiosna to droższe warzywa

Wideo

Dodaj ogłoszenie