Zapaśnicy z Radomska wzięli udział w II Wojewódzkim Turnieju Młodzików

W Stobiecku ZKS reprezentował m.in. Jakub Mruklik (czerwony strój)
W Stobiecku ZKS reprezentował m.in. Jakub Mruklik (czerwony strój) Jacek Drożdż
W hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim odbył się II Wojewódzki Turniej Młodzików w zapasach w stylu klasycznym o Puchar Wójta Gminy Ładzice.

Na zawody przyjechali najlepsi młodzi zapaśnicy z województwa łódzkiego, reprezentujący AKS Piotrków, ZKS Radomsko, Brzozę k. Piotrkowa, GUKS Gorzkowice, Pabianice, Bełchatów i Wolę Krzysztoporską.

W turnieju walczyło kilkunastu zawodników z Radomska. W wadze do 42 kg Adrian Czyż zajął piąte miejsce, Konrad Matuszewski był ósmy, a Jakub Kuder 9-10.
W kategorii wagowej do 47 kg drugie miejsce wywalczył Piotr Kłych, dziesiąty był Dominik Piasecki.

W kategorii do 53 kg trzecie miejsce zajął Konrad Grzywacz, a w wadze do 66 kg piąte miejsca zajęli Michał Koczur i Rafał Podczaski.

Wśród najcięższych, w wadze do 73 kg Jakub Mruklik był trzeci. W punktacji klubowej zwyciężyli zapaśnicy z Pabianic, natomiast zespół z Radomska ulokował się na piątym miejscu.