Zapaśnicy ZKS Radomsko w Pucharze Polski kadetów. Mamy trzecie i piąte miejsce

jd
Archiwum ZKS Radomsko
Bardzo dobry występ zanotowali zapaśnicy ZKS Radomsko Dawid Stefaniak i Filip Loch w Pucharze Polski kadetów, zajmując piąte i trzecie miejsce

Bardzo dobry występ zanotowali zapaśnicy ZKS Radomsko Dawid Stefaniak i Filip Loch w Pucharze Polski kadetów, który odbył się w Warszawie. Nasi zawodnicy zajęli piąte i trzecie miejsce.

W kategorii Dawida Stefaniaka, czyli 60 kilogramów, startowało 37 zawodników. Dawid zwyciężał czterokrotnie i schodził pokonany dwa razy, ale przegrywał z utytułowanymi zawodnikami m.in. z Oliwierem Skrzypczakiem, który jest Mistrzem Europy.

Natomiast w kategorii Filipa, czyli 65 kilogramów, wystąpiło 31 zapaśników. Filip wygrał cztery razy, przegrał raz, ze zwycięzcą turnieju Sebastianem Wesołowskim z Budowlanych Olsztyn.

W Warszawie walczyło 212 zawodników z 52 klubów.