Zapaśnicy ZKS Radomsko walczyli w X Mistrzostwach Polski Młodzików w Swarzędzu [ZDJĘCIA]

X Mistrzostwa Polski Młodzików w Swarzędzu z udziałem zapaśników ZKS Radomsko

Zapaśnicy ZKS Radomsko w miniony weekend wzięli udział w X Mistrzostwach Polski Młodzików w Swarzędzu.

Szymon Wilk w kategorii wagowej 62 kg doszedł do półfinału, w piątej walce walczył o brąz, lecz uległ zawodnikowi z Łodzi i ostatecznie zajął 5 miejsce. W tej samej kategorii wagowej 14 miejsce wywalczył po trzech walkach Krzysztof Kubala.

W kategorii wagowej 68 kg Bartosz Brzozowski po trzech walkach wywalczył 12 miejsce.

Hubert Walaszczyk w kategorii wagowej 57 kg również po stoczeniu trzech walk zajął 20 miejsce.

Filip Doroziński w kategorii wagowej 85 kg zajął 11 miejsce. Po ciężkiej pierwszej walce, uległ kontuzji, która uniemożliwia dalszą rywalizację w turnieju.