Zawodnicy 'Wikinga' Radomsko na Mistrzostwach Klas II w Tuszynie

Zawodnicy "Wikinga" Radomsko nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek. Podopieczni Jolanty i Tomasza Rogozińskich właśnie wrócili z zawodów pływackich oraz w dwu- i trójboju nowoczesnym.

W Tuszynie odbyły się Mistrzostwa Klas II, była to druga seria zawodów. Na 25 m stylem dowolnym Magda Wojarska była siódma, Agnieszka Stawska dziewiąta, a Jakub Kosecki ósmy.

Na 25 m grzbietem Jakub wygrał wyścig, Agnieszka była piąta, a Magda 14. W klasyfikacji klubowej "Wiking" po dwóch seriach zajmuje trzecie miejsce.
W Drzonkowie rozegrano natomiast Puchar Polski w dwu- i trójboju nowoczesnym. W dwuboju (bieg na 2 km i pływanie na 200 m) Martyna Muszyńska była 38, Krzysztof Dymus zajął 19 miejsce, a Kornel Stelmaszczyk 27.

W trójboju (bieg, pływanie i strzelanie z pistoletu pneumatycznego - 10 serii po 5 strzałów do tarczy z odległości 10 m) ósme miejsce wywalczyła Adrianna Szwed.
Dziś zawodnicy "Wikinga" startują w Łodzi, w lidze dzieci.