Zawodniczki UMLKS Radomsko w finale Mistrzostw Polski Juniorek!

pj
Archiwum UMLKS Radomsko
Zawodniczki UMLKS Radomsko w finale Mistrzostw Polski Juniorek! Tego nikt się nie spodziewał!

W Krakowie rozgrywano Półfinały do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym w kategoriach młodzieżowych. Rewelacyjnie w nim spisały się zawodniczki UMLKS Radomsko Patrycja Mazurek i Kinga Musiał.

Nasze młode tenisistki stołowe niespodziewanie okazały się najlepsze w kategorii drużynowej juniorek i awansowały do finału Mistrzostw Polski. To ich życiowy sukces. W półfinałowym meczu tenisistki UMLKS pewnie pokonały zespół UKS Stalowa Wola 3:1. Dwa punkty w tym meczu zdobyła Mazurek a jeden Musiał.

- Mecz o pierwsze miejsce to był prawdziwy horror - mówi Jacek Kawka trener UMLKS Radomsko - Graliśmy w nim z gospodyniami turnieju i głównym faworytem do wygranej Bronowianką Kraków.

Po pasjonującym meczu radomszczanki wygrały 3:2 zapewniając sobie awans do finału Mistrzostw Polski w kategorii juniorek. Odbędzie się on w dniach 9-12 maja w Krakowie.

Więcej o półfinałowych zmaganiach naszych zawodniczek w piątkowym Co Nowego.