Zawody strzeleckie Klubu 10-tka

Pierwsze miejsce wśród dorosłych podczas Dni Radomska - Paulina Kapitańczyk z rewelacyjnym wynikiem 99 pkt. Archiwum Klubu 10-tka
Trzy turnieje strzeleckie w miniony weekend zorganizował Klub Strzelecki 10-tka.

15 czerwca Klub Strzelecki 10-ka zorganizował w Ośrodku Sportowo - Turystycznym Malutkie RESORT koło Radomska w ramach Festynu Drogowego zawody strzeleckie w konkurencji karabin pneumatyczny dla pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi. Strzelało 66 zawodników. Oto wyniki:

3. Gajdecka Małgorzata - 73 pkt.

W sobotę ruszyły zawody z okazji Dni Radomska 2012. Obok oczka wodnego w Parku Solidarności ustawiona została plenerowa strzelnica pneumatyczna. Zawody rozgrywane były w konkurencji karabin pneumatyczny. W ciągu dwóch dni zawodów (sobota / niedziela) strzelało 211 zawodników. Ze strzelnicy korzystali najmłodsi i nieco starsi strzelcy oraz całe rodziny. Wystrzelane zostały rekordowe wyniki. Oto klasyfikacja: