Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Łukowie
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w Łukowie podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- PŁUDOWSKI Piotr - KWW ALTERNATYWA PIOTRA PŁUDOWSKIEGO: 60,22% (7 480 głosów)
- BRYK Bartłomiej - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 23,85% (2 962 głosów)
- GOŁAWSKI Ireneusz - KWW IRENEUSZA GOŁAWSKIEGO: 9,86% (1 225 głosów)
- WERESZCZYŃSKI Przemysław - KW PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ: 6,07% (754 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BRYK Bartłomiej: pozycja 1 : 3,81% (1 417 głosów)
- CELIŃSKI Zygmunt: pozycja 2 : 3,81% (1 417 głosów)
- SKWAREK Andrzej: pozycja 3 : 3,81% (1 417 głosów)
- ŚWIERCZEWSKI Grzegorz: pozycja 4 : 3,81% (1 417 głosów)
- OKSIUTOWICZ Mariusz Sławomir: pozycja 5 : 3,81% (1 417 głosów)
- GROM Anna: pozycja 6 : 3,81% (1 417 głosów)
- ŚWIDERSKA Katarzyna: pozycja 7 : 3,81% (1 417 głosów)
- DYLAK Marta: pozycja 8 : 3,81% (1 417 głosów)
- KRAWCZYK Agnieszka: pozycja 9 : 3,81% (1 417 głosów)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ:
- NURZYŃSKI Maciej Łukasz: pozycja 1 : 0,85% (315 głosów)
- CIOŁEK Paulina: pozycja 2 : 0,85% (315 głosów)
- MUĆKA Krzysztof: pozycja 3 : 0,85% (315 głosów)
- DMOWSKA Anna: pozycja 4 : 0,85% (315 głosów)
- WAROWNY Kacper: pozycja 5 : 0,85% (315 głosów)
- ŚWIDERSKA Milena: pozycja 6 : 0,85% (315 głosów)
- ZANIEWICZ Mariusz Adam: pozycja 7 : 0,85% (315 głosów)
- WÓJCIK Weronika Dominika: pozycja 8 : 0,85% (315 głosów)
- KRÓL Marek Paweł: pozycja 9 : 0,85% (315 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA GOŁAWSKIEGO:
- GOŁAWSKI Ireneusz: pozycja 1 : 0,84% (313 głosów)
- SUJKA Katarzyna: pozycja 2 : 0,84% (313 głosów)
- PASIK Cezary Grzegorz: pozycja 3 : 0,84% (313 głosów)
- GAJDA Beata: pozycja 4 : 0,84% (313 głosów)
- GRYCZKA Mariusz Tomasz: pozycja 5 : 0,84% (313 głosów)
- GAJASZEK Anna Jolanta: pozycja 6 : 0,84% (313 głosów)
- ZIELIŃSKI Marek: pozycja 7 : 0,84% (313 głosów)
- TURSKA Anna: pozycja 8 : 0,84% (313 głosów)
- CIOŁEK Adam: pozycja 9 : 0,84% (313 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ:
- CZUBASZEK Artur Adam: pozycja 1 : 2,19% (815 głosów)
- STOGA Paweł Aureliusz: pozycja 2 : 2,19% (815 głosów)
- ŁOPOT Ewa: pozycja 3 : 2,19% (815 głosów)
- VARDANYAN Lilit: pozycja 4 : 2,19% (815 głosów)
- DROSIO Małgorzata: pozycja 5 : 2,19% (815 głosów)
- OGRODNIK Zofia: pozycja 6 : 2,19% (815 głosów)
- DUSZYŃSKI Andrzej Józef: pozycja 7 : 2,19% (815 głosów)
- ZDANIKOWSKA Magdalena Jolanta: pozycja 8 : 2,19% (815 głosów)
- KUBIAK Cezary Przemysław: pozycja 9 : 2,19% (815 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA PIOTRA PŁUDOWSKIEGO:
- KAZANA Maciej: pozycja 1 : 2,68% (996 głosów)
- SMOLAK Sławomir Piotr: pozycja 2 : 2,68% (996 głosów)
- KOWALCZYK Anna: pozycja 3 : 2,68% (996 głosów)
- MATYSIAK Jarosław Paweł: pozycja 4 : 2,68% (996 głosów)
- PIEKARSKI Zygmunt Franciszek: pozycja 5 : 2,68% (996 głosów)
- PULIK Marta: pozycja 6 : 2,68% (996 głosów)
- KRASUSKA Wanda: pozycja 7 : 2,68% (996 głosów)
- ŻOŁYNIAK Renata Dorota: pozycja 8 : 2,68% (996 głosów)
- SMYK Paweł Maciej: pozycja 9 : 2,68% (996 głosów)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY ŁUKÓW:
- BARANOWSKI Leonard Leszek: pozycja 1 : 0,83% (309 głosów)
- KISIEL Piotr: pozycja 2 : 0,83% (309 głosów)
- KOWALSKA Wiktoria Katarzyna: pozycja 3 : 0,83% (309 głosów)
- SZCZUCHNIAK Janusz Józef: pozycja 4 : 0,83% (309 głosów)
- MUCHA Marzena: pozycja 5 : 0,83% (309 głosów)
- SZABELSKI Tomasz: pozycja 6 : 0,83% (309 głosów)
- KALIŃSKA Wioletta Patrycja: pozycja 7 : 0,83% (309 głosów)
- ROGULSKI Mariusz: pozycja 8 : 0,83% (309 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GAŁACH Artur: pozycja 1 : 3,14% (1 056 głosów)
- TOMASIAK Andrzej: pozycja 2 : 3,14% (1 056 głosów)
- MARCINIUK Dariusz Bogdan: pozycja 3 : 3,14% (1 056 głosów)
- CHRUŚCIEL Emilia: pozycja 4 : 3,14% (1 056 głosów)
- JASIŃSKI Adam: pozycja 5 : 3,14% (1 056 głosów)
- BORKOWSKI Tomasz: pozycja 6 : 3,14% (1 056 głosów)
- GŁOWNIAK Agnieszka: pozycja 7 : 3,14% (1 056 głosów)
- HRYCIUK Paulina: pozycja 8 : 3,14% (1 056 głosów)
- ZARZYCKA Beata: pozycja 9 : 3,14% (1 056 głosów)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ:
- WERESZCZYŃSKI Przemysław: pozycja 1 : 1,6% (539 głosów)
- SMOLARZ Ryszard Wincenty: pozycja 2 : 1,6% (539 głosów)
- STRZELEC Nina: pozycja 3 : 1,6% (539 głosów)
- MONTEWKA Aneta Marzena: pozycja 4 : 1,6% (539 głosów)
- WALCZAK Kamil: pozycja 5 : 1,6% (539 głosów)
- POGODZIŃSKI Wojciech Karol: pozycja 6 : 1,6% (539 głosów)
- SŁODKOWSKI Rafał Olgierd: pozycja 7 : 1,6% (539 głosów)
- KUCHARZAK Justyna: pozycja 8 : 1,6% (539 głosów)
- MOŚCICKA Agnieszka: pozycja 9 : 1,6% (539 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA GOŁAWSKIEGO:
- WRZOSEK Arkadiusz Piotr: pozycja 1 : 0,63% (211 głosów)
- GRZYB Katarzyna: pozycja 2 : 0,63% (211 głosów)
- PIOTROWSKI Artur Piotr: pozycja 3 : 0,63% (211 głosów)
- WĘŻYK Agnieszka: pozycja 4 : 0,63% (211 głosów)
- SUCHODOLSKA Małgorzata: pozycja 5 : 0,63% (211 głosów)
- KARWOWSKI Łukasz: pozycja 6 : 0,63% (211 głosów)
- BRANICKA Ewelina Elżbieta: pozycja 7 : 0,63% (211 głosów)
- NIEDZIÓŁKA Michał: pozycja 8 : 0,63% (211 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ:
- GOMOŁA Grzegorz: pozycja 1 : 1,41% (475 głosów)
- ZARZYCKI Michał Henryk: pozycja 2 : 1,41% (475 głosów)
- ŁAGUŃ Beata Maria: pozycja 3 : 1,41% (475 głosów)
- LONTY Daniel: pozycja 4 : 1,41% (475 głosów)
- WISZNIEWSKA-CELIŃSKA Jolanta Irena: pozycja 5 : 1,41% (475 głosów)
- BUCZYŃSKA Agnieszka Katarzyna: pozycja 6 : 1,41% (475 głosów)
- KĘPKA Adam: pozycja 7 : 1,41% (475 głosów)
- KOŃKA Anna Katarzyna: pozycja 8 : 1,41% (475 głosów)
- TURSKI Zygmunt Krzysztof: pozycja 9 : 1,41% (475 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA PIOTRA PŁUDOWSKIEGO:
- PŁUDOWSKI Piotr: pozycja 1 : 4,18% (1 404 głosów)
- BOBER Łukasz: pozycja 2 : 4,18% (1 404 głosów)
- OKLIŃSKI Jarosław Wojciech: pozycja 3 : 4,18% (1 404 głosów)
- ŚWINIARSKI Tomasz Paweł: pozycja 4 : 4,18% (1 404 głosów)
- PIROWICZ Emilia Dominika: pozycja 5 : 4,18% (1 404 głosów)
- MATEŃKA-WOCH Sylwia: pozycja 6 : 4,18% (1 404 głosów)
- WIŚNIEWSKA Elżbieta: pozycja 7 : 4,18% (1 404 głosów)
- KRASUSKA Magdalena Dorota: pozycja 8 : 4,18% (1 404 głosów)
- LIWIŃSKI Mirosław: pozycja 9 : 4,18% (1 404 głosów)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY ŁUKÓW:
- SZCZYGIEŁ Krzysztof Jacek: pozycja 1 : 0,28% (93 głosów)
- PAWLAK Damian: pozycja 2 : 0,28% (93 głosów)
- PRZYBYSZ Łucja: pozycja 3 : 0,28% (93 głosów)
- POLKOWSKA Anna: pozycja 4 : 0,28% (93 głosów)
- CZYŻAK Jakub: pozycja 5 : 0,28% (93 głosów)
- PIETRZAK Genowefa: pozycja 6 : 0,28% (93 głosów)
- TOMASIEWICZ Daria Magdalena: pozycja 7 : 0,28% (93 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JODEŁKO Krzysztof: pozycja 1 : 3,43% (1 306 głosów)
- MOŚCICKI Marcin: pozycja 2 : 3,43% (1 306 głosów)
- KLESZCZ Andrzej Marian: pozycja 3 : 3,43% (1 306 głosów)
- WĄSIEWICZ Renata: pozycja 4 : 3,43% (1 306 głosów)
- SKRZYNECKI Zdzisław Marian: pozycja 5 : 3,43% (1 306 głosów)
- MACHNIKOWSKA Edyta Teresa: pozycja 6 : 3,43% (1 306 głosów)
- NIEDZIÓŁKA Iwona: pozycja 7 : 3,43% (1 306 głosów)
- DOMAŃSKA Monika: pozycja 8 : 3,43% (1 306 głosów)
- SIWIEC Jerzy: pozycja 9 : 3,43% (1 306 głosów)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ:
- OKLIŃSKI Krzysztof: pozycja 1 : 1,49% (567 głosów)
- WAROWNA Wiktoria: pozycja 2 : 1,49% (567 głosów)
- ZALEWSKI Marek Andrzej: pozycja 3 : 1,49% (567 głosów)
- MAZURKIEWICZ Monika Antonina: pozycja 4 : 1,49% (567 głosów)
- SZYMCZAK Marzena Agata: pozycja 5 : 1,49% (567 głosów)
- POLKOWSKI Przemysław: pozycja 6 : 1,49% (567 głosów)
- NIEDZIÓŁKA Małgorzata Justyna: pozycja 7 : 1,49% (567 głosów)
- MRÓZ Paula Patrycja: pozycja 8 : 1,49% (567 głosów)
- POGONOWSKI Grzegorz Dariusz: pozycja 9 : 1,49% (567 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA GOŁAWSKIEGO:
- DOŁĘGA Robert: pozycja 1 : 0,75% (284 głosów)
- ZAŁOGA Izabela Agnieszka: pozycja 2 : 0,75% (284 głosów)
- DOMAŃSKI Sławomir Tadeusz: pozycja 3 : 0,75% (284 głosów)
- SZANIAWSKA Olga: pozycja 4 : 0,75% (284 głosów)
- KUBAK Andrzej: pozycja 5 : 0,75% (284 głosów)
- CIOŁEK Magdalena: pozycja 6 : 0,75% (284 głosów)
- ŁUKOMSKI Robert: pozycja 7 : 0,75% (284 głosów)
- LINKIEWICZ Magdalena Katarzyna: pozycja 8 : 0,75% (284 głosów)
- BURDACH Radosław: pozycja 9 : 0,75% (284 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PONAD PODZIAŁAMI DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ:
- POPŁAWSKI Mateusz: pozycja 1 : 2,27% (863 głosów)
- IGNACIUK Sebastian: pozycja 2 : 2,27% (863 głosów)
- ZAKRZEWSKA Marlena: pozycja 3 : 2,27% (863 głosów)
- TUBELEWICZ Dawid: pozycja 4 : 2,27% (863 głosów)
- KOŁODZIEJCZYK Iwona: pozycja 5 : 2,27% (863 głosów)
- CELIŃSKA-SPODAR Karolina Magdalena: pozycja 6 : 2,27% (863 głosów)
- NUNN Stephen Michael: pozycja 7 : 2,27% (863 głosów)
- MAŁARZEWSKA-WYSOKIŃSKA Ewa Marcela: pozycja 8 : 2,27% (863 głosów)
- GAWROŃSKI Artur: pozycja 9 : 2,27% (863 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA PIOTRA PŁUDOWSKIEGO:
- POGONOWSKI Arkadiusz: pozycja 1 : 2,69% (1 023 głosów)
- KŁUSEK Ewa: pozycja 2 : 2,69% (1 023 głosów)
- JĘDRZEJKOWSKA Monika: pozycja 3 : 2,69% (1 023 głosów)
- WIĄCKIEWICZ Maria Danuta: pozycja 4 : 2,69% (1 023 głosów)
- GOMÓŁKA Marcin Juliusz: pozycja 5 : 2,69% (1 023 głosów)
- ŚLEDŹ Andrzej Bogusław: pozycja 6 : 2,69% (1 023 głosów)
- SKWAREK Katarzyna: pozycja 7 : 2,69% (1 023 głosów)
- GONTARCZYK Arkadiusz Marek: pozycja 8 : 2,69% (1 023 głosów)
- BORKOWSKI Maciej Piotr: pozycja 9 : 2,69% (1 023 głosów)
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY ŁUKÓW:
- SOKOŁOWSKI Robert: pozycja 1 : 0,62% (237 głosów)
- MIKOŁAJEWSKI Paweł: pozycja 2 : 0,62% (237 głosów)
- KRYSTECKI Michał: pozycja 3 : 0,62% (237 głosów)
- DERES Małgorzata: pozycja 4 : 0,62% (237 głosów)
- ŚWIDERSKI Sławomir: pozycja 5 : 0,62% (237 głosów)
- SOŁTYSZEWSKA Anna: pozycja 6 : 0,62% (237 głosów)
- KRUPIŃSKA Ewa: pozycja 7 : 0,62% (237 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?