LUKS Gomunice - Mechanik Radomsko 3:3

Przemysław Jafra
Sześć bramek obejrzeli kibice w hitowym spotkaniu piotrkowskiej klasy okręgowej. LUKS Gomunice zremisował z Mechanikiem Radomsko 3:3.

Pierwszy zaatakował Mechanik. W 37 sekundzie meczu Tomasz Walioszczyk mógł strzelić gola, ale zbyt długo czekał z oddaniem strzału. Drugiej szansy napastnik radomszczan już nie zmarnował, perfekcyjnie wykorzystując podanie Marka Michalskiego. Gospodarze odpowiedzieli groźnym strzałem z rzutu wolnego Jakuba Kubicza. W 33. minucie piłkę w polu karnym ręką zatrzymał grający trener LUKS Artur Kowalski. Sędzia nie miał wątpliwości. Rzut karny. Do piłki podszedł Walioszczyk i nie dał szans Michałowi Chachule. LUKS nie spasował i jeszcze przed przerwą Arkadiusz Płomiński strzelił dla swojej drużyny kontaktowego gola. - W pierwszej połowie graliśmy bardzo słabo - ocenia grę swojej drużyny trener A. Kowalski - W drugiej połowie nasza gra wyglądała o niebo lepiej.
W 71. minucie meczu po indywidualnej akcji fantastyczną bramkę dla radomszczan zdobył Adam Olejnik. Wydawało się, że jest już po meczu. Nic z tego. W 76. minucie precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Jacek Bernat. Na dwie minuty przed końcem meczu do remisu doprowadza Kubicz.

LUKS Gomunice - Mechanik Radomsko 3:3 (1:2)
Gole: 0:1 - Tomasz Walioszczyk (10), 0:2 - Tomasz Walioszczyk (33-karny), 1:2 - Arkadiusz Płomiński(39), 1:3 Adam Olejnik (71), Jacek Bernat (76), Jakub Kubicz (88).

LUKS: Michał Chachuła - Jacek Kuliberda, Artur Kowalski, Michał Kołodziejski, Jakub Owczarek - Przemysław Krawczykowski(61. Mateusz Hajto), Jakub Kubicz, Marcin Kurzawa, Arkadiusz Płomiński(78. Maciej Łyś) - Radosław Kowalczyk(68. Rafał Bałecki), Jacek Bernat. Grający trener: Artur Kowalski.

Mechanik: Rafał Dawid - Cezary Michalak(90. Jakub Buliński), Dariusz Frączyk, Rafał Radziejewski), Krzysztof Kociuga - Marek Brych(85. Marek Woźniak), Łukasz Dryja, Łukasz Gloc, Adam Olejnik - Tomasz Walioszczyk(74. Krzysztof Kowalski), Marek Michalski. . Trener: Rafał Ozga.

Żółta kartka: Owczarek(LUKS).
Sędziowali: Michał Kieszkowski. Prowadzili mecz dobrze.Widzów: 400(250 z Radomska).